Doğu Ekspresi - 2020 Kampanya

Sevgili arkadaşlar,
 
Yeni koleksiyonumuz hazır, tanışmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz. 2020... Ne yıl oldu!
 
Yarı Doğulu Akdeniz Çarşısı Samuray kadınımız bir kez daha merak ve bilgelikle yüzünü Doğu'ya çeviriyor. İran ve Tibet halılarından derinden ilham alıyoruz ve dünyanın en zengin ve en etkili kültürlerinden ikisine en derin saygılarımızı gönderiyoruz.
souq samuray ilkbahar yaz 2020

Geçen sezonun en sevdiğimiz stillerini güncelledik ve yeni şekillerle bazı flaş renkler de ekledik. Biraz daha baharatlı, yine de zahmetsizce havalı…

Sürdürülebilirlik, yerel işçilik ve “geleceğe sahip çıkmak” hâlâ mottomuz. Koleksiyonumuzun %80'i önceden sevilen, birinci sınıf kalitede kumaşlar kullanılarak yapılıyor.

 

Kadın girişimciler olarak kadının gücüne inanıyor ve el işlerindeki ustalığıyla kendimizi güvende hissediyoruz. Topluma verdiğimiz söz kapsamında sevgi ve düşünceyle karar almaya devam edeceğiz. Umarız dokunduğunuz her Souq Samurai eserinde kendinizi bu zincirleme reaksiyonun bir parçası olarak hissedersiniz.

Artık berrak bir rüya için gözlerimizi kapatıyoruz. Deniz kenarında kahkahalarla dolu bir masada oturuyorsunuz. Olağanüstü bir gün batımında sevdiklerinizle çevrilisiniz. En sevdiğiniz Souq Samurai eserinde bu rüyayı gerçeğe dönüştüreceğinizi umuyoruz.

 

Hikayemizin bir parçası olun, yaşamın özünü, kültürel yayılmaları keşfetmeye devam edin ve İstanbul'dan gelen nazik dokunuşumuzu hissedin.

ISADORA Tulum, LALA üst, ANTIBES elbise ve daha birçok şey sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyor...

Şerefe!

 

Ceren ve Gözde

Kredi
Fotoğrafçılık Cihan Alpgira y
Souq Samurai Ekibini Şekillendirmek
Makyaj sanatçısı Ceren Eröz
Saç Şekillendirici Kenan Şen